KONST / Litografier / Färglitografi 13428204
nr 1342 8204
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 40/390. Motivet: 28x43 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:46:01
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz